Hotel OLIMP Business & SPA Wejherowo - Hotel, SPA, Restauracja na Wodzie, Siłownia, Fintess, Rowerki, Bilard, Bowling, Cardio, Masaż, Solarium, Sala Zabaw

WydarzeniaWięcej

O Bowlingu

Szukasz pomysłu na aktywny wypoczynek?
Zagraj w bowling!

Cztery w pełni zautomatyzowane tory do miłej zabawy i zaciętej rywalizacji. Specjalne oświetlenie stwarzające wyjątkowy klimat o każdej porze dnia. Duży wybór kul o różnym ciężarze , umożliwiających grę zarówno dorosłym jak i dzieciom. Napoje i szeroka oferta gastronomiczna.

Organizujemy spotkania firmowe i przyjęcia okolicznościowe!

Bowling jest dziś jedną z najatrakcyjniejszych gier towarzyskich i sportowych. Dzieje się tak gdyż, aby grać w bowling nie potrzeba żadnych wybitnych uzdolnień, czy warunków fizycznych, nie potrzeba poznawać skomplikowanych zasad gry, ani przepisów ją regulujących. Można nie martwić się o prowadzenie punktacji by wyłonić zwycięzcę rywalizacji, bo zrobi to za nas automat. Nam pozostaje jedynie wybrać kulę i rzucając nią przewrócić więcej kręgli niż przeciwnik. Wszystko oczywiście w atmosferze zdrowej rywalizacji, dobrej zabawy i intergacji.

W związku z bogatym zapleczem technicznym chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze usługi w zakresie organizacji i przeprowadzania wszelkiego rodzaju imprez firmowych o charakterze integracyjnym, konferencyjnym,  turniejów bowlingowych dla pracowników, szkoleń i spotkań okazjonalnych.. Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres klaudiabiegajlo@olimphotel.pl.

Hotel OLIMP Business & SPA

ul. I Brygady Pancernej WP 82

84-200 Wejherowo

tel. 058 677 04 04, tel. kom. 506 748 644

e-mail: recepcja@olimphotel.pl

Program Regionalny Narodowa Strategia SpójnościPomorskie w UniiUnia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego