WydarzeniaWięcej

Instruktorzy fitness

Paulina Rostankowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, nauczycielka wychowania fizycznego. Ze sportem związana od zawsze. Przez 10 lat trenowała karate shotokan, posiada czarny pas. Od 2002 roku związana z fitnessem. Pracowała jako instruktor siłowni we Wrocławiu i Gdyni. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze stepu także zagranicą. Uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez ProfiFitness School oraz Active Fitness. Za cel pracy w klubie stawia sobie poprawę kondycji uczestników oraz stworzenie miłej, przyjaznej atmosfery. To energiczna, spontaniczna i wymagająca instruktorka, która zaprasza na zajęcia Step& Shape, Bosu oraz Rowerków.

Prowadzi zajęcia

  • Step&Shape
  • Rowerki
   
Jola Borysiewicz

Od najmłodszych lat związana z tańcem współczesnym i tańcem klasycznym. Ukończyła kurs metodyczny nauczania tańca klasycznego w Państwowej Szkole Baletowej w Łodzi. Ma za sobą liczne występy, także jako aktorka-tancerka na deskach Teatru Ekspresji w Sopocie i Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. Pracowała jako choreograf w Teatrze Muzycznym – Junior w Gdyni. Sama założyła szkołę tańca i tworzyła spektakle baletu współczesnego. Pracowała jako instruktor aerobiku a od przeszło 10 lat jest nauczycielem jogi. Wciąż pogłębia swoją wiedzę i praktykę związaną z prowadzeniem zajęć rozwoju osobistego i jogi u mistrzów medytacji, filozofii buddyzmu tybetańskiego w klasztorach buddyjskich w Mongolii, Indiach, Nepalu. Prowadzi warsztaty i kursy związane z rozwojem osobistym na terenie województwa pomorskiego.

 

Prowadzi zajęcia

  • Joga
   
Agnieszka Jakusz

Instruktorka związana z pracą w fitness od wielu lat. Z wykształcenia pedagog o specjalności wychowanie fizyczne, dyplomowana fizjoterapeutka. Pracuje zawodowo jako nauczyciel wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej. Uczestniczyła w wielu konwencjach oraz warsztatach fitness. Ukończyła m.in. szkolenia Step Basic, Body Ball, Stretching, Spinning®, organizowane przez Profi Fitness School. Bardzo lubi pracę z ludźmi, a fitness to jej wielka pasja.

 

Prowadzi zajęcia

  • Step&Shape
   

 

Hotel OLIMP Business & SPA

ul. I Brygady Pancernej WP 82

84-200 Wejherowo

tel. 058 677 04 04, tel. kom. 506 748 644

e-mail: recepcja@olimphotel.pl

Program Regionalny Narodowa Strategia SpójnościPomorskie w UniiUnia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego