WydarzeniaWięcej

Power Slim Active

Dwie kapsuły PowerSlim Acitve w Sali Cardio.


„Pozytywne efekty działania podczerwieni są naukowo dobrze udokumentowane, zwłaszcza w zakresie zwalczania celullitu i odchudzania.”
Dr hab. Adam Cenian
Polska Akademia Nauk


Do 2000 Kcal spalonych w czasie jednego 30 minutowego seansu.
Przyspieszone efekty walki z nadwagą i cellulitem
Jeszcze lepsze spalanie tkanki tłuszczowej
Gładka, aksamitna skóra
Oczyszczenie organizmu z toksyn
… bez większego wysiłku
… z możliwością oglądania ulubionych programów telewizyjnych na wbudowanych w maszyny monitorach!


Trening z POWERSLIM ACTIVE to ćwiczenia na orbitrekach wbudowanych w specjalne kapsuły. Zastosowane w nich rozgrzewające promienie podczerwieni wnikają w tkanki podskórne i rozbijają cząsteczki tłuszczu.
Nie musisz się męczyć! Intensywność ćwiczeń powinna być zbliżona, do tej którą uzyskujemy podczas szybkiego marszu lub truchtu.
 

Błyskawiczna rozgrzewka

W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę. W PowerSlim Active spalanie kalorii następuje już po 3 minutach! Optymalna podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm.
 

Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje olbrzymie spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Głębokie ciepło wnika w tkanki podskórne rozbija cząsteczki tłuszczu i cellulitu. Dodatkowo zastosowanie w kapsułach jonizacji pomaga dotlenić komórki skóry i tkanek podskórnych, przyspieszając spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn. Podczas treningu należy utrzymywać stałe, równe tempo ćwiczeń o umiarkowanym obciążeniu.

Zalecany czas jednej sesji to 40 minut, częstotliwość: co drugi dzień lub trzy razy w tygodniu. W czasie treningu należy pamiętać o uzupełnianiu wody. Wskazane jest wypijanie co najmniej pół litra wody mineralnej niegazowanej.
Dla uzyskania lepszych efektów należy ubrać się w strój odkrywający ciało, w szczególności nogi, brzuch, plecy i pośladki.
Parawany oddzielające kapsuły od pozostałej części sali gwarantują komfort ćwiczeń.

 

Lubisz ruch?  Wybierz PowerSlim Active!

"PowerSlim Active to propozycja dla aktywnych. Jeśli twierdzisz, że bez ruchu nie schudniesz to ćwicz ale... z turbodoładowaniem! Możesz maksymalnie przyspieszyć i spotęgować efekt ćwiczeń aerobowych ćwicząc w atmosferze podczerwieni i jonizacji! Dosyć czekania na efekty! Maksymalne wspomaganie wyszczuplania i natychmiastowe rezultaty. Opatentowana metoda synergii podczerwieni, jonizacji i ruchu jest najlepszym sposobem zrzucania zbędnych kilogramów" /powerslim.pl/.

 

Posiadanie karnetu do Sali Cardio nie jest równoznaczne z możliwością skorzystania z kapsuł. Usługi Power Slim Active objęte są dodatkowym cennikem.
 

Hotel OLIMP Business & SPA

ul. I Brygady Pancernej WP 82

84-200 Wejherowo

tel. 058 677 04 04, tel. kom. 506 748 644

e-mail: recepcja@olimphotel.pl

Program Regionalny Narodowa Strategia SpójnościPomorskie w UniiUnia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego